Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorandd - A E Kujton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Un dit e nat per ty menoj a e din ti qka kem boo cka kem humb ti meno un e di qe ti um ndjen hala

Une të thirri të thom afrohu veq kallxom ti qka u bo hooo
Une të thirri të thom afrohu a mos meno ma shum ti jeee
Une të thirri të thom afrohu veq kallxom ti qka u bo hooo
Une të thirri të thom afrohu a mos meno ma shum ti je

une te thom mos shkoo po ty smuj met nalen mo une ti harooooo
ti e din per ty un qka kom bo
asniher se ke menu ti mem pas bejb
sje qysh nuk e kom menu me ty mu nda bejb
se kom prit qe ti at dit ki me bo tmadhe se kom prit un jo se kom prit un

Un dit e nat per ty menoj ae kujton ti qka kem boo cka kem humb ti meno un e di qe ti um ndjen hala Un dit e nat per ty menoj a e din ti qka kem boo cka kem humb ti meno un e di qe ti um ndjen hala

un e di qe ti don mu kthy kom bo gjithqka dhe prap une boj per ty qdo mengjes du mem qel me ty du met pa nqdo sekond me tpa n'e ata sy asniher se kom besu bejb qe ti ski me kan me mu njejt asniher se kom besu bejb qe ti ski mem dasht mue njejt asniher ti se ke besu bejt qashtu qysh tkom thon
tkom dasht edhe tdu qysh je ardh edhe je shku ejj un e di qe ki munges ti per mu

Un dit e nat per ty menoj ae kujton ti qka kem boo cka kem humb ti meno un e di qe ti um ndjen hala Un dit e nat per ty menoj a e din ti qka kem boo cka kem humb ti meno un e di qe ti um ndjen halaUn dit e nat per ty menoj ae kujton ti qka kem boo cka kem humb ti meno un e di qe ti um ndjen hala


Ky tekst u dërgua nga Dorentina-AGDorand Sinani
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2016


Dorandd - A E Kujton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Kujton".
3. Video është e këngës "A E Kujton", por nuk këndohet nga Dorandd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dorand Sinani:


Komente 0