Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorandd - Senorita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

06/05/2018

2018-05-06T14:00:00+00:00Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Aj aj aj aj aj ftyren tende non-stop n menen teme pe maj
aj aj aj aj aj e bukur je si ti dhe i tjeter sun e gjej
Ka dicka n syt e tu qe per veti mu po bon mbon mbon mbon e gjith ki me kon me mu kejt muji me ti plotsu vec kallzom ca po don
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej zemra jem ty ta kushto cdo rrahje
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej se per ty secili gabim ka falje
Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Ej jo jo jo jo jo nuk jam pishman un per ty ca kam bo(x2)
I bona kejt vec me ty me kalu kohen i bona kejt edhe ato qe nuk bohen
na ikem larg edhe nese ti t’afrohen me kurrgjo nuk te zevendsoj

Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej zemra jem ty ta kushto cdo rrahje
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej se per ty secili gabim ka falje
Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)


Ky tekst u dërgua nga Alesia1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dorand Sinani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet