Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dorentina Berishaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Mal I Zi 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Dorentina Berishaj është një këngëtare e njohur. Dorentina LLeshaj ka lindur ne Kosove dhe jeton ne Mal te Zi. Endrra e saj me e madhe te behej kengetare ishte qe nga mosha e vogel. Më datë 18 Tetor 2017, Dorentina Berishaj & Jasmin Nikaj publikojnë videoklipin "Dalim Zemer". Më datë 6 Dhjetor 2019, Dorentina Berishaj publikon videoklipin "Ti I Ambel Je". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gjon Bibaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Shala

Anita Musliu

Nora Bekteshi

Nita Bahtiri

Edona Vatoci

Qendresa Batllava

Liridona Spahiu

Besiana Shkodra

Lejla Xhaferi

Arta Lala


Tags: Dorentina Lleshaj, Dorentina Lleshi, Dorentina Berishaj, Dorentina

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet