Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Doruntina Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Doruntina Shabani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 26 Shkurt 2013, Doruntina Shabani publikon videoklipin "Shoqja Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Albina Sinani

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Nea Hamza

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Doruntina Shabani, Dorentina Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet