A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dori Hibroj
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Qershor 1987
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Nuk ka akoma asnjë votë

Dori Hibroj është këngëtare. Më datë 5 Gusht 2019, Dori Hibroj publikon videoklipin "Vajza Si Flutur", në bashkëpunim me Edmond Grembin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019