Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Dorian Nini - Miresevini Ne Shqiperi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2010

2010-12-28T09:05:54

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miresevini Ne Shqiperi" kënduar nga Dorian Nini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dorian Nini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dorian Nini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet