Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dorina Garuci - Dita 1 Jete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 47-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

19/12/2008

2008-12-18T23:00:00+00:00Heres qe kam pritur ne jete nje dite per te jetuar.
jo jo se di se di se di ceshte
Dite e gezuar
dhe jam plakur si pa kuptuar
jo jo se di se di se di ceshte
Dite e gezuar
dhe nje dite kuptuam se duhet jetuar
jeta eshte e shkurter
jetoje jeten ti sa 1000 vjet ..

Jeto Jeto jeto jeto diten ..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
sikur te mos jesh neser
Jeto Jeto jeto jeto diten ..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
si te mos jesh neser.
Minutat si ndaloj joooooouuuuuuuuooooooouuuu
te preshesh nuk ka kohe jooojooojoooooooooojooooo
se neser eshte vone. joooooouuuuuuuuooooooooooooo

(2x)
Jo s'kemi kohe per te jetuar
jo s'kemi kohe jo jo te gabojm, te gabojme
nje cast te vetem kemi ne te enderrjome
cdo enderr te jetjome, te jetojme

Jeto Jeto jeto jeto diten ..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
sikur te mos jesh neser
Jeto Jeto jeto jeto diten ..
sikur te jete nje jete
Jeto jeto jeto jeto Jeten..
si te mos jesh neser.
Minutat si ndaloj joooooouuuuuuuuooooooouuuu
te preshesh nuk ka kohejooojooojoooooooooojooooo
se neser eshte vone.joooooouuuuuuuuooooooooooooo

(2x)
JO s'kemi kohe per te jetuar
jo s'kemi kohe jo jo te gabojm, te gabojme
nje cast te vetem kemi ne te enderrjome
cdo enderr te jetjome, te jetojme


Ky tekst u dërgua nga Migena
Më Shumë Këngë Nga Dorina Garuci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet