Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Garuci - Me Ty Prane Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Edhe pse s'te shoh
edhe pse s'te flas
te mendoj gjithmone zemer
te mendoj çdo cast.

Duket si dje kur ti puthjen e fundit me dhe
E me the se nje dite perseri
do jemi bashke une e ti.
Me lote ne sy ate caste u ndame ne te dy
dhe ne heshtje pa thene asnje fjale
te percafova me mall
dhe ikin ditet dalengadale
u be kaq shume kohe pa u pare.

Edhe pse s'te shoh
edhe pse s'te flas
te mendoj gjithmone zemer
te mendoj çdo cast.
dhe pse ndojehere s'qeshin syte e mi
pas tyre fshihet malli
qe e kam per ty.
Edhe pse s'te shoh
edhe pse s'te flas
te mendoj gjithmone zemer
te mendoj çdo cast.
Ndonese buzeqesh,
nje lot ndriçon ne sy
njesoj si ne ate çast
kur u ndame ne te dy.

Koha kalon ti s'e di sa shume me mungon
dite e nate syte e tu kam ndermend
çdo cast degjoj zerin tend,
me lote ne sy ato çaste u ndame ne te dy
dhe ne heshtje pa thene asnje fjale
te perqafova me mall
dhe ikin ditet dalengadale
u be kaq shume kohe pa u pare.

Edhe pse s'te shoh
edhe pse s'te flas
te mendoj gjithmone zemer
te mendoj çdo cast.
dhe pse ndojehere s'qeshin syte e mi
pas tyre fshihet malli
qe e kam per ty.

Edhe pse s'te shoh
edhe pse s'te flas
te mendoj gjithmone zemer
te mendoj çdo cast.
dhe pse ndojehere s'qeshin syte e mi
pas tyre fshihet malli
qe e kam per ty.


Ky tekst u dërgua nga  stela

Dorina Garuci - Me Ty Prane Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Prane Zemres".
3. Video është e këngës "Me Ty Prane Zemres", por nuk këndohet nga Dorina Garuci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dorina Garuci:


Komente 0