Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina - Rruga E Zemrës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E pafund duket kjo natë
kur ti nuk je
Gjumë nuk kam
syri jo nuk do të fle

Trupi i qetë si nuk çel
kur ty të kërkon
çdo gjë reagon kur ti mungon
Eja dhe mos më ler
të vetmen jo, jo asnjëherë

Kur ty të prek, çdo gjë ndalon
Eja dhe më merr
Kur ti më puth, asgjë s'egziston
Vetëm mos më ler

[REF.:]
Ti je det i pafund, je oqean
ku zhytem me dëshirë
Në krahët e tu kur ti më mban
Unë ndjehem e lirë
Kokën e mbështes në gjoksin tënd
Ti për mua je fat
Ndoshta rrugën e fatit jo nuk e di
Di që rruga e zemrës
më sjell tek ti
uh... më sjell tek ti

Ti e rremben gjithe qenien time
shume larg e çon
Se ti je diell qe diell
qe dimrin tek une e largon

Trupi i qetë si nuk çel
kur ty të kërkon
çdo gjë reagon kur ti mungon
Eja dhe mos më ler
të vetmen jo, jo asnjëherë

Kur ty të prek, çdo gjë ndalon
Eja dhe më merr
Kur ti më puth, asgjë s'egziston
Vetëm mos më ler

[REF.:]
Ti je det i pafund, je oqean
ku zhytem me dëshirë
Në krahët e tu kur ti më mban
Unë ndjehem e lirë
Kokën e mbështes në gjoksin tënd
Ti për mua je fat
Ndoshta rrugën e fatit jo nuk e di
Di që rruga e zemrës
më sjell tek ti
uh... më sjell tek ti
më sjell tek ti
sjell tek ti ahhh
sjell tek ti ahhaa
sjell tek ti
sjell tek ti, sjell tek ti ahaa

[REF.:]
Ti je det i pafund, je oqean
ku zhytem me dëshirë
Në krahët e tu kur ti më mban
Unë ndjehem e lirë
Kokën e mbështes në gjoksin tënd
Ti për mua je fat
Ndoshta rrugën e fatit jo nuk e di
Di që rruga e zemrës
më sjell tek tiPublikimi: 31/01/2019
Muzika: Joniad Banushi
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Joniad Banushi
Video Produksioni: DArt Channel


Dorina - Rruga E Zemrës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga E Zemrës".
3. Video është e këngës "Rruga E Zemrës", por nuk këndohet nga Dorina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dorina Plaku:


Komente 0