Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Tiko - With You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

You make me
Make me feel like I can fly
Without you baby
I don't wanna be in my life
Come closer
I wanna feel your lips on mine
Kiss me baby
Let us be lovers tonight

Ref
I wanna be with you my baby
Be with you forever
Hold me in your arms my baby
In this night together
Love me and never leave me anymore
Let's fly away in the sky
I wanna be with you my baby
In this summer night

I'm with you my baby
Nobody else can break us down

Ref
I wanna be with you my baby
Be with you forever
Hold me in your arms my baby
In this night together
Love me and never leave me anymore
Let's fly away in the sky
I wanna be with you my baby
In this summer
Dorina Tiko
Publikimi: 24/05/2013


Dorina Tiko - With You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "With You".
3. Video është e këngës "With You", por nuk këndohet nga Dorina Tiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dorina Tiko:


Komente 0