Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Tiko - Obsession Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I can feel you here with me now
Even tho your far
I can dream you touching me
And I have touched the sky mmm
Your love is everywhere
My heart I can not bear
Being far apart
Your voice I hear it in my head
and I can only smile

Ref
Your love takes me higher and higher
Never lets me fall
Your love gives me power and power
I'll never let you go

Mmmmmm
Never let you go
Heeey
Dorina Tiko
Publikimi: 05/04/2016


Dorina Tiko - Obsession
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Obsession".
3. Video është e këngës "Obsession", por nuk këndohet nga Dorina Tiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dorina Tiko:


Komente 0