Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Tiko - Kiss Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I wanna kiss kiss
kiss you mi amor
Those lips that I adore ooo
I wanna touch and kiss you even more
I'm falling in love
Mi Amor

Just dance with me tonight
And show me what you got
Bailando Bailando
I want to do this wright
My body is burning up
On the floor
Now let me show you the moves
Of this dance that my heart now si playing
Only for you
And when my body is feeling the vibes on the dance floor
I'm in love with you
Dorina Tiko
Publikimi: 02/12/2015


Dorina Tiko - Kiss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss".
3. Video është e këngës "Kiss", por nuk këndohet nga Dorina Tiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dorina Tiko:


Komente 0