A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorina Vinca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Dorina Vinca është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Dorina Vinca merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Kam Force"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ajshe Muriqi

Klara

Linda Drenovci

Violeta Marku

Sevime Mustafa

Greta

Floriana Kastrati

Fatlinda Ramosaj

Arba Mehmeti

Nebahate Sertolli


Tags: Dorina Vinca, Dori Vinca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019