A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dorina Xerxa - Loje


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2010

2010-03-26T00:45:38

Participating in

Top Fest 7It's a long time that we try finding the lyrics to "Loje" sung by Dorina Xerxa.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Rezarta Shkurta. We wish that's the lyrics you are looking for:

E filluam loje, por doli seriozisht
te ndalesh pranoj, o marrezisht
te besova shume, te fala çdo sekret
pse po hesht tani, pse po me le vete

hajde luaj sot, nuk po ta them une
kush te provokon ne zemer me shume
hajd luaj sot, asgje s'te kushton
heshtja jote po me deprimon

(refreni)(2x)
hej, lesho ca sinjale
nuk eshte aq fatale
nese ti me le
me flet intuita
me ty u merzita
qe nuk merr guximin
tme thuash çfare ke

ishte rastesi, apo zoti desh vete
te takohemi kur nuk e pret
te besova shume, te fala çdo sekret
pse po hesht tani, pse po me le vete

hajde luaj sot, nuk po ta them une
kush te provokon ne zemer me shume
hajd luaj sot, asgje s'te kushton
heshtja jote po me deprimon

(refreni)(4x)
hej, lesho ca sinjale
nuk eshte aq fatale
nese ti me le
me flet intuita
me ty u merzita
qe nuk merr guximin
tme thuash çfare ke


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019