A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorina
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Dorina is a singer. Në Maj 2004, Dorina merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Pranvera".

Në Prill 2005, Dorina merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Dua".

Në Maj 2008, Dorina merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Benxhamin".

Në Maj 2008, Dorina merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Jeta Vazhdon".

Në Maj 2013, Mc Elios merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ky Eshte Vetem Start", në bashkëpunim me Dorina & Zamir.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019