Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dossty - I'm A Gengsta (Feat. Diedon)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Yeahh
I vetmi sen qe m'pëlqen prej t'kalumes
Tema është veq a e kalume motherfacker
Dossty Yeahh

Ngoni krejt Ngoni qka po du mju thon
Për kon sum njeh e kum jetu një jetë t'ronv
gjeth tu luftu me deportu pa u dorzu
po n'shumten e rasteve tu deshtu
A JAM I DTEJTË?
shum i ri me pare t'shpejt
nëpër rrugë sa kom fjet tu pi drog me 15 vjet
pa përkrahje veq me gajle
shpresa shum e fort por kurr pa rrugdalje
kum pas ngarkesa psiqike n'fimni
gjithmon kam dasht mu rrit si ti ama jo
jam rrit n'burg tu ba vizita
me lot n'sy tut pas larg tut prit u rrita
kto krejt kalohen ama plagt kurr s'harrohen
tipat si un veq n'veti bazohen
edhe pse asht shum shtir dikur ka mu ba mirë
kurr nuk dorzona kurr mos rrini shlir
Yeahhh

Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
I'm a Gengsta
I'm a Gengsta

Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
I'm a Gengsta
I'm a Gengsta

M'fali 1 par men që sa vjet nuk je tu i ndrru
1 arsye 1 qellim zemrën msheft pa e kallxu
kërkan spe kuptoj nashta kërkush s'pom kupton
ska ma randë kur t'fol me zemër e kërkush veshin s'ta vnon yeahh
rruga ëndrrës tem 1% u plocu
senet që i du me zemër ma jam msu me mu vanu
shum pom vjen siklet sun u shtyna me kismet
me shpres tu u ngushllu bahet mirë tjetrin vjet
urrejtja tepërt patjetër prej teje ndaj meje
shum pom vjen qudi ti urrejtje un dashni
e kom 1 zemër 1 krye që kurr s'thot JO
jam msu mi ni tum kesh e mem lyp ndim e mem than jo
NDASHT
forca menimit um dha kshill
pikpamja jetes tem ke tum qu me jetu veq dur lidh
menja dhe zemra kan pas gjeth urrejtje mrena
jena adaptu me rrena forca besimit sa mrena heyy
Yeahhh

Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
I'm a Gengsta
I'm a Gengsta

Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
Yeah I'm a Gengsta
I'm a Gengsta
I'm a Gengsta


Ky tekst u dërgua nga  IdealAliajDossty
Featuring: Diedon
Publikimi: 26/01/2013


Dossty - I'm A Gengsta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm A Gengsta".
3. Video është e këngës "I'm A Gengsta", por nuk këndohet nga Dossty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dossty:


Komente 0