Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Dossty - B.G.B  (Feat. Tishi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2016

2016-07-11T16:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "B.G.B" kënduar nga Dossty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dossty i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dossty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet