Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double A - M'knaqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Double A

vers 1

oo double A ooo
double A oooo
double AAAAAAAAAA

o hajte kneeeee,
e kalle kreeeeeeeeejt

o hajde ka, hajde ka
hajde zemer hajde ka hajde se un jam per ty

oooo se jam un gilangjio ooo hajde kaaaaa ooo met shti ndooor
ooooooo met shti ndor se nuk esht lOoOoOoOoO

oo un do seeeeeex
o un do seEeEex
o un do sex Baby
o hajde ka


Ky tekst u dërgua nga Bess-rDouble A
Publikimi: 17/01/2010


Double A - M'knaqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'knaqe".
3. Video është e këngës "M'knaqe", por nuk këndohet nga Double A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double A:


Komente 0