Më mbaj mend (për 1 muaj)


Double A - Ngoni Rap 4cr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngoni Rap 4cr".
3. Video është e këngës "Ngoni Rap 4cr", por nuk këndohet nga Double A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Double A - Ngoni Rap 4cr  (Feat. Big Wolf, Gold Born & Canni-g)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Canni-G

Featuring

Big Wolf

09/07/2009

2009-07-09T12:40:14+00:00Double A

Double'A shoki pi sodit ktu o reper
pi Belgjikes n'Kosov kallxova jom premier
text beat origjinal stil.. ma shum se stili
kom flow apnormal pi meje kallet fitili

BiG WoLF intro:

Yeah BiG WoLF Double`A Gold Born Canni-G
yeah yeaah

Rep.1 Double A

Double'A shoki pi sodit ktu o reper
pi Belgjikes n'Kosov kallxova jom premier
text beat origjinal stil.. ma shum se stili
kom flow apnormal pi meje kallet fitili
me pa ti met pa men qysh e bojm ktu
e ti nuk je qisi veq ki deshtu
lema mu ket hip-hop t'fortit i kom permas
pse fillim s'jom i dopt ose une i jap gaz
nuk pritoj.. se n'ket loj boj shmek tu thy rak
a hobi a profesion per ket sen shkoj zhag
qe do vjet tu menu a sod a neser me ja nis
nuk po i njeh se sje tu nejt kurgjo smun me bitis
kom ulumtu se qeshtu po du mu kon
sbon mu qu kur une jom ktu jom i ron
Canni-G Gold Born CreaTive ala mat gjon
Respect G.P.S e dashni per Prizren

Reff.(2x) BiG WoLF:

Qe momenti arGument i fol
kur e don se don kur e don s'vyn shkoll
kerkujna s'ja prishi jap kurs per hip-hop
regulla e par osht me ngu rap non-stop

Rep.2 (AnGlishT) Gold Born:


Më Shumë Këngë Nga Double A:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet