Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double G - Ghetto (Feat. D.U.D.A, Xhino, Overlord & B-Genius)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

B genius:2x
Sikur na g nuk ka mo
Tell them mother fuckers ca kem Bo
E Kena fillu prej n gheto
E tash miliona prej zero

Duda:
Look at us now
Lojtart ndrrohen ekipa Kurr nuk hupin
Ushtar deri n dhe gjithmon me grupin
Mbledhen cunat konkurencen zhdukin
Delet kan hup rrugen shkojne gjojn ukin
C'ka don me Bo a c'ka don me Bo
Kur na shef e sguxon me Bo zo
C'ka don me Bo a c'ka don me Bo
Ti e don e mu m shef me ato
Krejt I kena vet kon dush na kush jena
T fort na jena shqipe me dy krena
Bojna hit ne veq me ta thon emrin
E rrejte veten u munove me na e nxon venin

Ref:2x
Sikur na g nuk ka mo
Tell them mother fuckers ca ken Bo
E kena fillu prej n gheto
E tash miliona prej zero

Xhino:
Milli a got it
All is money a got it
Ti se din se ca boj un Cdo dit
Vetem qiellin e kom limit
Cunat e mi e bojn click clak leht
Se si e bojn kjo mbetet sekret
Te bojm vizit ather kur se pret
Kshu qe here's tjeter kujdes ca flet
Time a got it
Bitches a got it
Fuck with shampain deri dielli sa dali
Mbiarmatim xhepat Kurr si kemi bosh
Every day you see me ride in the mother fucking
Porsche

B genius:2x
Sikur na g nuk ka mo
Tell them mother fuckers ca kem Bo
E Kena fillu prej n gheto
E tash miliona prej zero

Overlord:
Baby baby un e di kom mi prek
1 2 3 kom ardh lojen me djeg
Like that make it
Na Jena real sjena streak
Big deals big dreams kthehet n realitet
Bang I'm a killa about you
Vi si bumerang ju kom parakalu
Vina me skuader me ju terrorizu
Zbon me rreziku se ke me deshtu
Kena kena
Po na Hajn Sikur me kon na
Manikena
Ju keni plot xhepat
Money kena
Prej ghettos vina te skena
Se t part jena

Ref:2x
Sikur na g nuk ka mo
Tell them mother fuckers ca kem Bo
E Kena fillu prej ngheto
E tash milliona prej zero


Ky tekst u dërgua nga Alden MC RexhaDouble G Army
Featuring: D.U.D.A., B-Genius, Overlord & Xhino
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/02/2017
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production


Double G - Ghetto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ghetto".
3. Video është e këngës "Ghetto", por nuk këndohet nga Double G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double G Army:


Komente 0