A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Down Town

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Down Town është një grup artistësh. Down Town ka qen grup qe nga viti 1995 mirepo Kur u riformua grupi Down Town në gjysmën e vitit 2001 ata për së pari herë inqizuan edhe këngën "Treni i Fundit", ku edhe xhiruan klipin për këtë këngë. Por menaxhmenti i atëhershëm nuk e shihte shumë të sukseshëm klipin për depërtim në skenën shqiptare andaj edhe refuzuan transmetimin apo publikimin e këtij klipi në televizione. Ky klip është xhiruar në mesin e vitit 2001 në Zürich nga produktioni A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Deep Manics

Tc-Alboz

Samch3

K-G

Phantoms

Dark Kings

Dissaster's

Okupatorat

Shteti Crew

Bloody Gangstaz Family


Tags: Down Town, Downtown

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019