Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doza - Skit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Alo?

Që ne pik te sabaut
telefon!
çkemi zemer ca po ben!
éshtë ora 7 ti cfare
mendon?
Nejse varja
po ti ku po shkon?
Né shkolle zemer
do dalim me vonë?
kam blere nje fustan
te më thuash a me shkon!
Me duket s'po kupton
una nuk kam buton
që me shumfishon,
as kapardin qe fluturon..
Plus edhe shoqet
duan te te njohin
i kam fiksuar cdo dite
te degjojn!
Mblidhi plackat zemér
futi tani ne pako
nuk jam heroi jot
sis tha dhe Piro Çako!!!

[2x]
Dua ti ve kapak
per kte muhabet te shkret
per princeshen e babit
qe i ngjaj mu si Shrek!
Po Shrek-u kishte shpat
bi**h une kam pistolet
dhe po mé dole para
s'do mbahem dhe do ta
SHKREP!
BAM BAM BAM
Doza
Publikimi: 01/12/2013


Doza - Skit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit".
3. Video është e këngës "Skit", por nuk këndohet nga Doza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Doza:


Komente 0