Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doza - Kanibal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po inçizon?
një, dy.
a, ye.

Gjer në moshën 13 vjeç
isha shum kalam i keq
blija revista porno
u bëra manjak për "s*x"

Doritos, Tex-mex, Cola
edhe syt flakë
çdo natë pyesja veten
Kur do vi dita ta lagë ?

Pee-n*si im çdo mëngjes
ngjante si kulla e lasht e "Pizës"
2 her më i gjatë se piramida e madhe e "Gizës.."

Ekspertët thonë se jam perandori i parë i 'Kinës'.
në një sarkofag i harruar
më i lasht se këngët e Stines!"

Më vonë fillova të dilja
me kë të më dilte para
i bëra gjërat lëmsh
se mbaj mend se kush ishte e para!"

Për mua {P} ishte fjalë
e panjohur për vite
E nxirrja momentin e fundit
(aaahh!) dhe ku të ikte!!!

Ziheshin goça në lagje,
plasën koka në murr
mernin në telefon
unë bëja gjithmon
sikur isha sëmur!

Tani jam 21 s'më vëjn dot
piper tek goja...
Mësova që jam me origjin
nga "Sodoma & Gomora"

PRANDAJ.

Të gjith më thonë
të vë mënd...
Mario thiri Karadakes
Por të gjith e din
se jam kokëshkëmb..
Mario ke problem të madh!

Unë s'shikoj
as gjë të till...
Mua më dukem shum normal"
Fajin e ka Doza për gjithçka
"E bëri Marion 'Kanibal"

KANIIBAL!

Që nga dita e par
gjer sot por jam pilot
mos ki frik!
futem në garë me Drift.

Dr. Hanibal? i frikshëm!
para meje ngjan si prift!
më sill një "M.I.L.F"
një shishe vodtka
& më dridh një "spliff"

Kujtoj vitet shkollore
në Liceun e parë Teknik
kur provova "Çokollat"
Blue Cheese edhe Yellow silk"

Më vonë mësova si
më shum se 3 letra ti ngjit
një ditë e drodha 7-ce
e piva teke më zuri panik"

Që atere, fillova ta pi
teke me 7 veta!
gjithmon kam pirë
më shum se sa kishte
brënda qesja

Por lagjia është e vogel
te njeh xhaxhi edhe teta
e dija që spiunat
mblidheshin te rrobaqepsia!"

Kshu që
s'mblidhesha në shpi
as ne borë as në shi
rrija jasht e dridhja vet
dhe e pija fshehurazi!"

"Mamaja ime më
çonte shpesh tek
doktori për grafi..
"Nga jasht qumësht i bardh
por brenda sterr i zi"

PRANDAJ!

Të gjith më thonë
të vë mënd...
Mario thiri Karadakes
Por të gjith e din
se jam kokëshkëmb..
Mario ke problem të madh!

Unë s'shikoj
as gjë të till...
Mua më dukem shum normal"
Fajin e ka Doza për gjithçka
"E bëri Marion 'Kanibal"

Kanibal, Kanibal
Qëndro larg meje
jam Kanibal!
Kanibal, Kanibal
Qëndro larg meje
jam Kanibal!

Kanibal (Kanibal)
Kanibal (Kanibal)
Kanibal
Qëndro larg meje
se jam Kanibal!

Kanibal (Kanibal)
Kanibal (Kanibal)
Kanibal
qëndro larg Marios
se Doza ..
është Kanibal.


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooDoza
Publikimi: 15/09/2013


Doza - Kanibal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanibal".
3. Video është e këngës "Kanibal", por nuk këndohet nga Doza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Doza:


Komente 0