Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doza - Savagz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qyteti fle gjate nates, une rri zgjuar fle diten
ky eshte vazhdimi i SAGES, e kam shtu dinamiken
ki inat sa t'dush, inati ka me t'ardh bumerang
une sdo fle deri sa t'boj 5 milion euro ne bank!
Yeiii Yeiii tu jetu si ROCKSTAR, zemra ime POPSTAR
ajo per mua jep jeten, une per te shkrep arme all
my homies know its time Money never sleeps yeah i'm
allways on the grind! Tu mesu nga vet jeta, tu shetit
ne per bote tu lexu me shume libra, tu prodhu non-stop!
Do t'them nje sekret. mos ki frik asgje n'kte toke se
dicka qe nu kte vret thjeshte te ben ma t'fort Stile -
Stile tu shpik, Kile - Kile tu shit shoket e mi krejt
SAVAGZ. erresire edhe drite jeta labirinth, gjejm rrugedalje
me muzik, JO! kjo nuk eshte show eshte menyra si jena rrit
dhe... ALL MY SHQIPEZ, GOT THE MENTALITY OF GREATNESS WE BE
RIDIN ON SOME REAL SHIT MOTHAFUCKAZ GOTTA SHOW RESPECT TO US!
Rrugeve ne na ke perdite heyyyy Tu bo pare dhe muzik yoooo
Hustle hard si Bandit yeiiii Tu pushtu e tu plackit SAVAGZ
Rrugeve ne na ke perdite heyyyy Tu bo pare dhe muzik yoooo
Hustle hard si Bandit yeiiii Tu pushtu e tu plackit SAVAGZ
man we're f**kin SAVAGZ Yeah! 13 vite ne studio tu punu orar
pa orar i zhgenjeva Hate-erat dhe i bona fansat krenar shoket
e mi me mbeshtesin, ata jan me mu deri n'varr DEATH SQUAD -
SAVAGZ - Ekipi special Shqipe jam profesionist, gjithashtu
perfeksionist kenget e mia vepra arti, i punoj intensivisht
sdu Kompani, une jam vet INDUSTRI emeri im DOZA MC, kujdes
krijoj varesi! GET EM! Nuk ka shanse te ndalem, kurr, historia
vazhdon do ju duhet t'me vrisni si XXXTENTACION fjala ime arme
zjarri, konsumova fjalorin krejt ekipi n'aksion, tu perhap terrorin
dhe... ALL MY SHQIPEZ, GOT THE MENTALITY OF GREATNESS WE BE
RIDIN ON SOME REAL SHIT MOTHAFUCKAZ GOTTA SHOW RESPECT TO US!
Rrugeve ne na ke perdite heyyyy Tu bo pare dhe muzik yoooo
Hustle hard si Bandit yeiiii Tu pushtu e tu plackit SAVAGZ
Rrugeve ne na ke perdite heyyyy Tu bo pare dhe muzik yoooo
Hustle hard si Bandit yeiiii Tu pushtu e tu plackit SAVAGZ
man we're f**kin SAVAGZ


Ky tekst u dërgua nga  DonMarjoDoza
Publikimi: 25/11/2018


Doza - Savagz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Savagz".
3. Video është e këngës "Savagz", por nuk këndohet nga Doza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Doza:


Komente 0