Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dpak - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Dpak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dpak - Intro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/10/2010

2010-10-14T18:59:11+00:00Hina kit far loje me kallxhu se kom talent,
po po bre dost das weiss jeder der mich kennt,
qellimi jem esht ndrit emrin tem me qit,
e kom zemren e luanit dost une vi prej deqanit,
me plis t'bardh dal n'rrug,
e snjo fort tut i kallxhoj tonve
se kom qjak shqiptarit si mi pa fitu
ni million vleft arrit
sma nin se thojn gjinja ky ska sen me preparu,
se une rrugen tem jom tu e vazhdu,
nuk pajtona me sene qe nuk i du,
une jom deqan dajt i kom istogali,
armata jeme esht deqan istog atelery,
une jom shqiptar gjaku mvlon,
se e marr repin shqip n'dor e di qe bon bon
nashta sjom niher as i pari as i dyti,
po bile une me rren nuk ju myti,
dost qeto sene me realitet po dalin prej fyti


Komente mbi këtë këngë