Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kryeministri Edi Rama Ngushëllon Doktor Florin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-11-2014]
Për vdekjen e këngëtarit nga Shqipëria ka reaguar edhe Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar, “Lamtumirë miku im gjenial...”, deri sa ka postuar edhe një fotografi të këngëtarit.

Edi Rama dhe Florian Kondi, në të kaluarën kishin një bashkëpunim së bashku me grupin “West Side Family” të titulluar “Tirona”.

Më vonë dyshja u larguan pak nga njëri tjetri pasi që Doktor Flori, përkrahu fuqishëm ish Kryeministrin Sali Berisha.
 (Indeksonline)Komente 0