Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dr. Flori - S'ma Ndjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ma Ndjen".
3. Video është e këngës "S'ma Ndjen", por nuk këndohet nga Dr. Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dr. Flori - S'ma Ndjen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

Asnjë Koment

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00(You're gettin' in the zone...) x

40 15 here godas
edhe 1 here
E si cdo here un
dal si asnjehere
Krijoj trenin e te
tjere me ndjekin pas
Duan tme ndjekin
por i kam dhene
shum gas
Ti kot po lodhesh se
un jam bere rraket
Je satelit rreth
meje,jam planet
Cka boj un sot se
bon per 200 vjet
Jam po i
njejti vazhdoj
te pi prap
vete

Ref
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Kudo qe po shperthen

E dua venin e
dua ket qytet
Jam kom
shkruar tona dhe
i kendon dhe vet
Edhe me fol kur
hitet i kam bo
Tani jam
nonstop te ndez
ket atmosfer
Sjam tu bo text po thjesht
jam tu tregu
I drejtperdrejt une si
gjithmon
Me ju
Respekt te gjithe dhe sa me
keni dhene
Dhe kanga e fundit fjalen sa
ka thene

Ref
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Kudo qe po shperthen


Ky tekst u dërgua nga Tomor
Më Shumë Këngë Nga Dr. Flori:


Komente mbi këtë këngë