Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dr. Flori & Mariza Ikonomi - Së Bashku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Së Bashku".
3. Video është e këngës "Së Bashku", por nuk këndohet nga Dr. Flori & Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dr. Flori & Mariza Ikonomi - Së Bashku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Muzika:

Briz Musaraj

Muzika:

Dr. Flori

Komente

Asnjë Koment

02/06/2014

2014-06-02T05:07:23+00:00E di, më shmangesh ti,
Sa herë mua më shikon
Unë jam njësoj si ty,
Jam ai që ty të mbron!
Edhe kur të ndaloj
Se një gotë më shumë ke pirë
E bëj vetëm për ty,
Kam detyrë që të jesh mirë!

Njësoj si ty, njësoj si ty, me ty jam
Mendoj për ty, mendoj për ty, mendoj për ty
Dhe mos thoni më se s’ka polici
Se policia jemi unë dhe ti
Jemi unë dhe ti! Jemi unë dhe ti!

Edhe kur të ndëshkoj,
Rregullat kur nuk zbaton
E bëj vetëm për ty,
Sepse ti këtu jeton
Edhe kur diçka nuk shkon
Bën mirë të telefonosh
Që nesër të mos ndodhë
Ajo që nuk dëshiron

Njësoj si ty, njësoj si ty,
Me ty jam, mendoj për ty.
Dhe mos thoni më se s’ka polici
Sepse policia jemi unë dhe ti!
Unë dhe ti! Jemi unë dhe ti!


Më Shumë Këngë Nga Dr. Flori:


Komente mbi këtë këngë