Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dr. Mario Ademaj, Remzie Osmani & Ergita Bahja - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF.:
se un te thash, dashurine merre avash,
un te desha dhe ste lash, zemren tend kurr s'humbas
a te kam then sa te du, zemra ime oqean blu,
a me don apo sme do, a me don sa un te du

A e din apo se din qe syt e mi per ty shkelqen
a me do, apo sme do moj yje bote
zemra ime, me zemren tende,
dashuri je, ti je vajze pe endrre

sic te desha dije, do te dua neser,
kur te jap un fjalen, spo te mbaj kot me shprese

Ti moj capacule, moj vajze meriton 1,000 lule,
Si qelli, diellit i duhet, ashtu dhe ti per mu je

REF.:
se un te thash, dashurine merre avash,
un te desha dhe ste lash, zemren tend kurr s'humbas
a te kam then sa te du, zemra ime oqean blu,
a me don apo sme do, a me don sa un te du

a me thua a me don ti? ne veshtirsir a me nderron ti?
moj cdo nat ke enderron ti? a me thua cfar kerkon ti?

Kur te jem i merzitur, a do mbesh te buzqesh
A akoma do me duash, neqofse i kam un boshe xhept

A do japesh zemren tende, ne momentet kur me duhesh,
apo ngrihesh edhe iken ne momentet kur une vuaj

Jo jo sjam MC Kresha, as Ledri,
po kendoj nga zemra, kaq e di
sidomos per temen e dashurise
eshte krejt kollaj kur ke vajze si ti

Se ma mori mua frymen me te pare bre,
lumt si prinderit tuaj qe te rriten, Proud padre
Dhe boteroren e fitoj per ty si Mbappe'
Se sa te kem un ty prane meje, ska gje qe na ndan ne

Let other people gossip
while we sippin on our Latte'
You so sweet,
Like Albanian chocolate'

Zemren ke te madhe, dhe trupin elegante
plot me bukuri, po fare arrogante'

REF.:
se un te thash, dashurine merre avash,
un te desha dhe ste lash, zemren tend kurr s'humbas

a te kam then sa te du, zemra ime oqean blu,
a me don apo sme do, a me don sa un te du
Dr. Mario Ademaj, Remzie Osmani & Ergita Bahja
Publikimi: 04/08/2023
Teksti: Dr. Mario Ademaj
Master & Rec: W88 Records
Model: Arta Ademaj
Cinematography Production: Studio Oni
Produksioni: Ultra-Beats
Videography: Nevion ShahoDr. Mario Ademaj, Remzie Osmani & Ergita Bahja - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Dr. Mario Ademaj, Remzie Osmani & Ergita Bahja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0