A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk Feat. Ghetto Geasy

S'jena Mo ➡ We Are Not Anymore

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


S'jena Mo

Gjithcka qe une t'dhash
Ty tu doken pak, Po tash i ke ra pishmon
Po don mu kthy ti prap. Pse po m'qon mesazh,
Jo mos um thuj m'fal, Ato qe e ki bo vazhdoje
T'lutna mos u nal.
Ta fala zemren e ta
Dhash respektin ma t'madh N’zemren teme besom
E ke pas vendin e vecant. Kudo qe je kon mu
Gjith um ke pas permas, Amo koh't na kan' ndryshu
Na dy mo s'jena tash.
Se kena mujt na dy me shkelqy bashkë,
Amo ti e zgjedhe gurin hupe diamant.
Kena mujt na dy me shkelqy bashkë,
Amo ti e zgjedhe gurin hupe diamant.
S'po du me ta lon fajin,
amo syt' e tu po kajin.
E di qe t'ka marr malli,
amo ka ndryshu ky djali.

Senet kan' ndryshu me kohe, kohe, kohe.
S'jena mo, mo, mo...
S'jena mo, mo, mo...
S'jena moo, s'jena moo,
S'jena moo, s'jena mooo.

S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena moo, s'jena moo,
S'jena moo, s'jena mooo.

Ghetto Geasy :

As i fundit as i pari
Bashkë s'jena mo (s'jena mo).
Fajin tond se matë as kanari,
Bashk' qe s'jena mo, s'jena mo.
Dashnia jem s'ka fund
Edhe pse na s'jena mo,
S'je askund, s'jena mooo,
Gjithcka osht bo me mund
E tash mo s'ka kurgjo, s'jena mo.
E maj n'men fillimin,
Perpara e kom fundin
Kujtoje ket' temin
Tjeter kujt coja fundin.
Vet e ke bo filmin me dy role kryesore
Zemër, une jom real e ti aktore.
Ti nuk ke dit mu mem rujt
Une e di qe ke mujt po ke gabu rond
Qata mo nuk jena na.
Ti ke qef me m'pa tu vujt
Po pa mu s'ki me mujt
E kan pa tan qata mo nuk jena na.

Senet kan' ndryshu me kohe, kohe, kohe.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena moo, s'jena moo,
S'jena moo, s'jena mooo.

S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena moo, s'jena moo,
S'jena moo, s'jena mooo.

S'po du me ta lon fajin,
amo syt' e tu po kajin.
E di qe t'ka marr malli,
amo ka ndryshu ky djali.

Senet kan' ndryshu me kohe, kohe, kohe.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena moo, s'jena moo,
S'jena moo, s'jena mooo.

S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena mo, mo, mo.
S'jena moo, s'jena moo,
S'jena moo, s'jena mooo.


We Are Not Anymore

Everything I gave you seemed to be not enough for you,
Now you regret it, you wanna come back.
Why are you texting me, no, don't tell me you're sorry,
keep on doing the things you were doing, please don't stop.
I gave you my heart and the biggest respect.
Believe me, you had a special place in my heart.
Wherever you went, you had me next to you,
but time changed us, we two are not anymore now.
Because we both could have shined together,
but you chose the stone and lost a diamond.
We both could have shined together,
but you chose the stone and lost a diamond.
I don't wanna blame you,
but your eyes are crying.
I know you miss me,
but this boy has changed.
Things have changed over time, time, time.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, we are not anymore, we are not anymore, we are not anymore.
Things have changed over time, time, time.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, we are not anymore, we are not anymore, we are not anymore.
Ghetto Geasy:
Neither the first nor the last, since we are not anymore (we are not anymore)
Not even the scale can measure your fault,
since we are not anymore, we are not anymore.
My love is endless even though we are not anymore,
you're nowhere, we are not anymoreee,
Everything was made with effort
And now there is nothing, we are not anymore.
I remember the beginning, the end lies ahead of me.
Remember my ending, bring it to someone else.
You shot the film yourself with two starring roles
Baby, I am real and you are an actress.
You didn't know how to keep me
I know you could have but you made a big mistake
That's why we are not anymore.
You like to see me suffering, but you won't be able to be without me
Everyone saw it, that's why we are not anymore.
Things have changed over time, time, time.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, we are not anymore, we are not anymore, we are not anymore.
Things have changed over time, time, time.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, we are not anymore, we are not anymore, we are not anymore.
I don't wanna blame you,
but your eyes are crying.
I know you miss me,
but this boy has changed.
Things have changed over time, time, time.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, we are not anymore, we are not anymore, we are not anymore.
Things have changed over time, time, time.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, anymore, anymore.
We are not anymore, we are not anymore, we are not anymore, we are not anymore.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019