A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk

Dashni ➡ Love

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Eronita Krasniqi


Dashni

Une hala spo muj me besu,
Qe ti mu nuk je tu m'besu.
Gjithqka qe pe boj veq per ty,
Amo ti spo din me vlersu,Joooo.
Ku je kon ? Me kon je kon?
Pytjet tua jon tu m'lodh
Kush pot thirr ?
Me kon po fol ?
Je bo paranoj!!!
Çdo levizje tem qe un e boj
Je tu i bo kontroll
Nuk e di jo nuk e di
Me ty qa o tu ndodh
Nuk e di pse je tu dyshu
Kur e din qe je e vetmja per mu
T'lutna leje ti xhelozin
Se krejt qka kom per ty o Dashni
Dashni,Dashni,Uuuuu-Uuuuuu
Dashni,Dashnii-iiiiii

REF 2x
Tkom thon nihere
Prap une ty jom tu ta thon
Venin ton besom kurr
Kerkush s'mun me nxon
Amo Xhelozin ,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrena
Heke Xhelozin,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrenaa

Se krejt qa kom per ty o Dashni
Se krejt qa kom per ty o Dashni

Krejt qa kom per ty o dashni
Une e di qe edhe ti ki
Amo fjalt e kqjia qe pi nin
Kan kriju te ti xhelozi
Mos i ngo jo mos i ngo
Po dojn veq me na nda
Pa arsy pse pa arsy
Je ka don mu perla
N'qka po dyshon n'qka po menon
Besom qe jo nuk ka
Nese sum beson hajde me mu
Edhe vet ki me pa
E nese kshtu hala ti vazhdon
Ka me ardh ni dit qe mo s'shkon
T'lutna leje ti xhelozin
Se krejt qa kom per ty o dashni
Dashnii,Dashnii uuuu- uuuu
Dashnii,Dashnii...

REF 2x 
Tkom thon nihere
Prap une ty jom tu ta thon
Venin ton besom kurr
Kerkush s'mun me nxon
Amo Xhelozin ,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrena
Heke Xhelozin,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrenaa

Se krejt qa kom per ty o Dashni
Se krejt qa kom per ty o Dashni


Love

I still can't believe
that you aren't believing me.
Everything I do is just for you,
but you don't know how to appreciate , NOOOO
Where have you been and with who?
Your question are making me tired.
Who's calling you? Who are you talking to?
You've made me paranoja.
You are checking
every movement of mine.
I don't know, No, I don't know
What's happening to you
I don't know why are you in doubt
When instead you know that you're the only one for me
Please, take this jealousy out
Because everything that I have for you is Love
Love, Love, Uuuuu-Uuuuuu
Love, Love-eeeee

Chorus:
I've said it one time
And I'm saying it again to you
Trust me, your place will be always
safe and no one can take it.
But the jealousy, jealousy, jealousy
The jealousy that you have inside yourself
Take that jealousy out
That jealousy that you have inside yourself.

Because everything that I have for you is Love
Because everything that I have for you is Love

Everything that I have for you is Love
I know that you have it, too
But those bad words you are hearing to
had created that jealousy to you.
Don't listen to them, no, don't listen to them
They just want to break us up.
Without any reason, why without any reason
You wanna fighting me.
In what are you trusting to? What are you thinking?
Trust me there's nothing.
If you don't believe me, come with me
And you will see it on yourself
And if you still continue in this way
Anytime will come a day that'll not go.
Because everything that I have for you is Love
LOVE LOVE LOVE LOVE

Chorus:
I've said it one time
And I'm saying it again to you
Trust me, your place will be always
safe and no one can get it.
But the jealousy, jealousy, jealousy
The jealousy that you have inside yourself
Take that jealousy out
That jealousy that you have inside yourself.

Because everything that I have for you is Love
Because everything that I have for you is Love

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019