A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk

Dashni ➡ Iubire

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ramona22


Dashni

Une hala spo muj me besu,
Qe ti mu nuk je tu m'besu.
Gjithqka qe pe boj veq per ty,
Amo ti spo din me vlersu,Joooo.
Ku je kon ? Me kon je kon?
Pytjet tua jon tu m'lodh
Kush pot thirr ?
Me kon po fol ?
Je bo paranoj!!!
Çdo levizje tem qe un e boj
Je tu i bo kontroll
Nuk e di jo nuk e di
Me ty qa o tu ndodh
Nuk e di pse je tu dyshu
Kur e din qe je e vetmja per mu
T'lutna leje ti xhelozin
Se krejt qka kom per ty o Dashni
Dashni,Dashni,Uuuuu-Uuuuuu
Dashni,Dashnii-iiiiii

REF 2x
Tkom thon nihere
Prap une ty jom tu ta thon
Venin ton besom kurr
Kerkush s'mun me nxon
Amo Xhelozin ,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrena
Heke Xhelozin,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrenaa

Se krejt qa kom per ty o Dashni
Se krejt qa kom per ty o Dashni

Krejt qa kom per ty o dashni
Une e di qe edhe ti ki
Amo fjalt e kqjia qe pi nin
Kan kriju te ti xhelozi
Mos i ngo jo mos i ngo
Po dojn veq me na nda
Pa arsy pse pa arsy
Je ka don mu perla
N'qka po dyshon n'qka po menon
Besom qe jo nuk ka
Nese sum beson hajde me mu
Edhe vet ki me pa
E nese kshtu hala ti vazhdon
Ka me ardh ni dit qe mo s'shkon
T'lutna leje ti xhelozin
Se krejt qa kom per ty o dashni
Dashnii,Dashnii uuuu- uuuu
Dashnii,Dashnii...

REF 2x 
Tkom thon nihere
Prap une ty jom tu ta thon
Venin ton besom kurr
Kerkush s'mun me nxon
Amo Xhelozin ,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrena
Heke Xhelozin,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrenaa

Se krejt qa kom per ty o Dashni
Se krejt qa kom per ty o Dashni


Iubire

Nu pot sa cred ca inca nu ma crezi
Tot ce fac, fac pentru tine
Dar tu nu apreciezi, nu.
Unde ai fost ? Cu cine ai fost ?
Intrebarile tale ma obosesc !
Cine te suna ? Cu cine vorbesti ?
Orice miscare fac ma controlezi.
Nu stiu, nu, nu mai stiu ce se intampla cu tine,
Nu stiu de ce nu ai incredere in mine
Cand stii ca tu esti unica pentru mine
Te implor, inceteaza cu gelozia
Pentru ca tot ce am pentru tine e iubire.
Iubire, iubire uuuuu
IUbire, iubire .
Refren:
Ti-am spus o data, iti spun din nou
Crede-ma, nimeni nu o sa iti ia locul vreodata
Dar gelozia, gelozia ce o ai in tine
Renunta la gelozie, gelozia ce o ai in tine.
Pentru ca tot ce am pentru tine e iubire
Pentru ca tot ce am pentru tine e iubire.
Tot ce am pentru tine e iubire
Si stiu ca si tu pentru mine.
Dar zvonurile ce le auzi
au creat gelozia din tine.
Nu le asculta, nu le asculta
Vor doar sa ne desparta
Fara motiv, fara motiv vrei sa ne certam ?
Orice dubii ai avea, orice ai crede
Crede-ma ca nu e nimic de care sa te indoiesti.
Daca nu ma crezi vino cu mine si ai sa vezi
Si daca ai sa continui asa
Va veni o zi in care nu vom mai putea merge inainte.
Te implor, inceteaza cu gelozia
Pentru ca tot ce am pentru tine e iubire
Iubire, iubire
Iubire, iubire.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019