A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk

Dashni ➡ Amoureux

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Emarildo_king


Dashni

Une hala spo muj me besu,
Qe ti mu nuk je tu m'besu.
Gjithqka qe pe boj veq per ty,
Amo ti spo din me vlersu,Joooo.
Ku je kon ? Me kon je kon?
Pytjet tua jon tu m'lodh
Kush pot thirr ?
Me kon po fol ?
Je bo paranoj!!!
Çdo levizje tem qe un e boj
Je tu i bo kontroll
Nuk e di jo nuk e di
Me ty qa o tu ndodh
Nuk e di pse je tu dyshu
Kur e din qe je e vetmja per mu
T'lutna leje ti xhelozin
Se krejt qka kom per ty o Dashni
Dashni,Dashni,Uuuuu-Uuuuuu
Dashni,Dashnii-iiiiii

REF 2x
Tkom thon nihere
Prap une ty jom tu ta thon
Venin ton besom kurr
Kerkush s'mun me nxon
Amo Xhelozin ,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrena
Heke Xhelozin,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrenaa

Se krejt qa kom per ty o Dashni
Se krejt qa kom per ty o Dashni

Krejt qa kom per ty o dashni
Une e di qe edhe ti ki
Amo fjalt e kqjia qe pi nin
Kan kriju te ti xhelozi
Mos i ngo jo mos i ngo
Po dojn veq me na nda
Pa arsy pse pa arsy
Je ka don mu perla
N'qka po dyshon n'qka po menon
Besom qe jo nuk ka
Nese sum beson hajde me mu
Edhe vet ki me pa
E nese kshtu hala ti vazhdon
Ka me ardh ni dit qe mo s'shkon
T'lutna leje ti xhelozin
Se krejt qa kom per ty o dashni
Dashnii,Dashnii uuuu- uuuu
Dashnii,Dashnii...

REF 2x 
Tkom thon nihere
Prap une ty jom tu ta thon
Venin ton besom kurr
Kerkush s'mun me nxon
Amo Xhelozin ,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrena
Heke Xhelozin,Xhelozin,
Xhelozin qe e ki mrenaa

Se krejt qa kom per ty o Dashni
Se krejt qa kom per ty o Dashni


Amoureux

Ils veulent m'aimer,
Tu n'es pas celui que tu as.
Tout ce que tu voulais te battre,
Amo tu ne sais pas moi m' evalue non
Où est le con? Le cône est con?
Vos questions vous demandent de vous détendre
Qui appelez-vous?
De quoi parlez-vous?
tu es fait me paranoïa
Chaque mouvement que je dois me battre
Y a-t-il un contrôle je fais
Je ne sais pas je ne sais pas
Avec toi ça t'arrive
Je ne sais pas pourquoi vous soupçonnez
Quand tu sais que tu es le seul pour moi
Votre permission est jalouse
Quoi que tu fasses pour moi, amoureux
amoureux

REF 2x je t'ai dit un fois
Je veux toujours te dire
Je suis désolé ce soir
Je ne veux pas me baiser
J'aime jalousie
La jalousie qui s'est mariée
dégagé jalousie
La jalousie qui a mal interprété
C'est tout ce que je fais pour toi, amoureux
C'est tout ce que je fais pour toi, amoureux

Tout ce que je veux pour toi
Je sais que tu es parti
J'aime les mots que j'aime
Ils cachent en toi la jalousie
Ne leur dites pas de ne pas
Je suis juste en train de me jeter
Sans raison pourquoi sans raison
A-t-il ses perles?
Que douter de ce qui se passe
tu cois que non non
Si les sommes que vous croyez, venez avec moi
Également posséder vous-même sans
Et si c'est le besoin de continuer
Il m'est venu le jour où tu me manques
Votre permission est jalouse
C'est tout ce que je veux faire pour toi
l'amoureux l'amoureux

REF 2x
je t'ai dit un fois
Je veux toujours te dire
Je suis désolé ce soir
Je ne veux pas me baiser
J'aime jalousie
La jalousie qui s'est mariée
dégagé jalousie
La jalousie qui a mal interprété
C'est tout ce que je fais pour toi, amoureux
C'est tout ce que je fais pour toi amoureux

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019