A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk

Fund ➡ Fine

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Fund

Asnjihere une s'deshta me te lendu ty,
o me t'lendu ty
Asnjihere s'deshta me ti pa lot n'sy,
o lote ne sy
Asnjihere une sdeshta zemren me ta thy
Jo zemren me ta thy
Gjithcka qe ka ndodh s'kom pas qef me ndodh
Amo tash u kry!
Premtova shume, deshtova n'fund
Kret fjalt e mia n'fund meten fjal
Gabova une, t'lendova shume
Shpresoj qe ni dit ke me ma fal
Spo du me kthy se mes neve kurgjo ska met
Veq po du mett thon mfal edhe me ec
E di, e di qe kom gabu e kuptoj edhe nese fol keq per mu
Shajem, fyjem, pshtyjem.
Goditem fort
Shperthe me lote
Ti shprazu n’mu
Thujem idiot
Thujem qe sjom burr
As sjom kon kurr
Te pakten e di vet
Qe ndergjegja mvret
E mallkoj at moment
Besom qe shpirti mdhem
Po jo nuk ka problem
Se edhe kur um shan une ty tkuptoj
Veq po du met thon mfal edhe po shkoj
Gjithcka qe me ty e ndertova
E prisha vet une fund i dhash
Gabova, e kuptova qe teper von o tash
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht uuu(x2)
Se gjithcka u kryy, u kry, u kry, u kry (x2)
Gjithcka qe me ty e ndertova
E prisha vet une fund i dhash
Gabova, e kuptova qe teper von o tash
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht uuu(x2)
Se edhe kur um shan une ty tkuptoj
Veq po du met thon mfal edhe po shkoj.


Fine

Non avrei mai voluto ferirti,
ferirti a te
Non avrei mai voluto vederti con le lacrime agli occhi,
lacrime agli ochhi
Non avrei mai voluto spezzarti il cuore
spezzarti il cuore
Tutto quello che è successo non avrei voluto che fosse successo
però adesso è fatta!
Ti ho promesso tanto, ho fallito alla fine
Tutte le mie promesso alla fine sono rimaste solo promesse
Ho sbagliato io, ti ho ferito tanto
Spero che un giorno riuscirai a perdonarmi
Non voglio più ritornare perchè tra di noi non è più rimasto niente
Voglio solo chiederti scusa e andare avanti
Lo so, lo so che ho sbagliato ti capisco anche se parli male di me
Insultami, feriscimi, sputami
Colpiscimi forte
Irrompi in lacrime
Sfogati su di me
Dimmi pure che sono un idiota
Dimmi che non sono un uomo
E che non lo sono mai stata
Almeno lo so
Che la coscienza mi uccide
Lo maledico quel momento
Credimi che pure l'anima mi fa male
Però no non è un problema
Perchè anche quando mi insulti ti capisco
Voglio solo chiederti scusa e andarmene
Tutto quello che con te ho creato
L'ho rovinato io e io stesso ci ho dato fine
Ho sbagliato, l'ho capito però è troppo tardi ormai
E anche dopo che ci siamo mollati
Dentro di me ti ho sempre amata
E anche dopo che ci siamo mollati
Dentro di me ti ho sempre amata uuu(x2)
Perchè tutto è finito, finito, finito (x2)
Tutto quello che con te ho creato
L'ho rovinato io e io stesso ci ho dato fine
Ho sbagliato, l'ho capito però è troppo tardi ormai
E anche dopo che ci siamo mollati
Dentro di me ti ho sempre amata
E anche dopo che ci siamo mollati
Dentro di me ti ho sempre amata uuu (x2)
Perchè anche quando mi insulti io ti capisco
Voglio solo chiederti scusa e andarmene

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019