A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk Feat. Ghetto Geasy

Paris Milano ➡ Paris Milano

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sasa


Paris Milano

(Majk:)
I thash, zemër mos bon lajka
tu bo pare ma shum se llajka, pare se llajka
ja kom nis prej zeros e tash shkeli nëpër maja
hej, e bojna nxeht si n’Jamaica
e nxerri hitin edhe manej nënshkruj checka
kudo që shkoj m’percjëllin kamerat
jetën e shtrejt, thirrna milionera
I vesht fresh, valentino
puro t’dhezta edhe femna latino
Tu bo lek si me fitu n’kazino
familja jeme e madhe Gambino
(arriva bomba) 

Ref:
Sa jom n’Paris, sa jom n’Milano
Sa jom n’Berlin, sa jom n’Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
Vetes p'i thom te amo, te amo      

Sa jom n’Paris, sa jom n’Milano
Sa jom n’Berlin, sa jom n’Lugano
Versace, Louis, Ferragamo
Vetes p'i thom te amo, te amo
Te amo

(Ghetto Geasy:)
Hello bella, unë po vi n’Milano
a ka ma mir se vetes qefin me ja bo
hajt se di unë qysh duhet me ja bo
me harxhu qaq shum, deri sa ska mo
krejt, jo ma shum s’jom knej, vlej
jo, po shum vlej
luj me letra Casa Del Papel
leku, shoku jon veç te na vjen
te na vjen, te na vjen, te na kcen
se veç na i kem, na i kem, na i kem lekt
Nuk jam sot, call me mañana
nuk jam Madrid, po DR, Punta Cana
nuk kom koh mu marr me çuna putana
minuti jem vlen sa ni skaf marijuana
(arriva bomba) 

Ref:
Sa jom n’Paris, sa jom n’Milano
Sa jom n’Berlin, sa jom n’Lugano
Versace, Louis, Ferragamo
Vetes p'i thom te amo, te amo      

Sa jom n’Paris, sa jom n’Milano
Sa jom n’Berlin, sa jom n’Lugano
Versace, Louis, Ferragamo
Vetes p'i thom te amo, te amo
Te amo

(Majk:) 
I vesht fresh, valentino
puro t’dhezta edhe femna latino
Tu bo lek si me fitu n’kazino
familja jeme e madhe Gambino
(ariba bomba) 

Ref:
Sa jom n’Paris, sa jom n’Milano
Sa jom n’Berlin, sa jom n’Lugano
Versace, Louis, Ferragamo
Vetes p'i thom te amo, te amo      

Sa jom n’Paris, sa jom n’Milano
Sa jom n’Berlin, sa jom n’Lugano
Versace, Louis, Ferragamo
Vetes p'i thom te amo, te amo
Te amo


Paris Milano

I told her,sweetheart don't do likes
making money more then likes,money then likes
i have started from zero and now i am stepping on yeast
Hej,we make hot like Jamaica
we get it out hit and then we write checks
Whenever i go cameras follows me
i wore fresh,valentino
lighting cigarette and latina females
making money like winning in casino
My great family Gambino
(arrive bomb)

Cause i am in Paris,like Milano
i am Berling,like Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
i am saying my self te amo,te amo

Cause i am in Paris,like Milano
i am Berling,like Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
i am saying my self te amo,te amo
Te amo

hello bella,i am coming in Milano
is there better then making fun of your self
just let it cause i know how to do it
to spent a lot,when there is no more
all,there is no more i am not here,worth
no,i am worth it
i play cards with Casa Del Papel
money,our friends is coming
to us is coming,to us is coming,to us he is dancing
cause we have.we have,we have the money
i am not here,call me manjana
i am not in Madrid,but in DR,Punta Cana
I don't have time to deal with putana boys
my minute worth like one mariuana speedboat
(arrive bomb)
Cause i am in Paris,like Milano
i am Berling,like Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
i am saying my self te amo,te amo

Cause i am in Paris,like Milano
i am Berling,like Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
i am saying my self te amo,te amo
Te amo

i wore fresh,valentino
lighting cigarette and latino females
making money like winning in casino
My great family Gambino
(arrive bomb)

Cause i am in Paris,like Milano
i am Berling,like Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
i am saying my self te amo,te amo

Cause i am in Paris,like Milano
i am Berling,like Lugano
Versace, Louis, Ferragamod
i am saying my self te amo,te amo
Te amo

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019