A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Dr.Mic - Koha Nuk Osht  (Feat. Mc Buja & Abstact)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2009

2009-02-11T18:24:41

Featuring

Mc Buja


Refreni :

Senet nuk jon qysh doken e koha si ndryshon
njerzit po njerzit e ndryshojn kohen
Nese koha ec perpara, njeri met mrapa
krejt kto sene kan ndikim te gjenerata

- I -
Ec dita ec nata, kurr smuj mi nxon
kalon koha shum mrapa um ka lon
me pa qysh koha ka ec
na me tru shum mrapa kena ngec...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019