Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dr.Mic - Lej Let Folin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lej Let Folin".
3. Video është e këngës "Lej Let Folin", por nuk këndohet nga Dr.Mic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dr.Mic - Lej Let Folin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

03/08/2012

2012-08-03T16:17:22+00:00DAKA STUDIO
DR .mIC
FILLIMI ditve mia o fundi i ditve tua bitch
aha un po vi lej let folin

tum sha po menojn mem nal
pom shtin me kesh eci cac shpejt me hapa sa qe tshti me u ni si breshk
kritikat e juve i perbi si kikirika e jau dhi si mem cit barku prej gjerenika
smuni mem desht kur se doni as veten
jeni deshprum se keni deshtu me realizu endrrat e jetes
un snala deri sa te mrrij qellimin n'jete
njerzit si ti lindin me jetu jetojon vec per me dek
e di qe ke provu nje her mu bo reper
ama kur ke hi nmikrofon tka dal zoni i keq
e tash pi mllefit ski ca bon e po mgjuesh nkerr
mfal ama jom qeter nivel pi teje shum ma larg
kshyri teposht se jam permi ty shum ma nalt
cac nalt sac dhe redbullit i japi un krah
pse kac shum urretje per mu kur po tshoh un ty
tkisha kon zezak a thu me kongt e mia kishe kcy
jepom urretje se ashtu kshtu sjom msu me dashni
shqiptari i bardh je po mrena e ki shpirtin e zi
boj muzik per qefi jo per tjer
edhe nese boj komercial naj here boj per veti jo me these
e di qe kan me honger mut apet kto pena
ama kjo ka me kon hera e fundit qe meta mrena
koha po ecen une skam koh me u kall

Lej let folin per mu tjeter nuk kan ca mem bo
HEY
Lej let folin
Lej let folin
Mase nuk kan tjeter ca mem bo
sot folin keq e masnej zhduken me kohe
un po jetoj jeten teme ata po mirren me mu
po mirren ME MUUU
po mirren ME MUUU

Lej let folin bitch
nkongt e mia nuk ka vend per idollin tond
kujna po ja ni ca thojn let folin te ton
qe vjen puna ka mu sha me juve ton jeten
nese menoni qe tum shajt muni mum nal mu pi repit
jeni gabim sa ma shum armiq mu mshtohet vullneti
qata jom gati mu shajt qe vjen puna me kit shtetin
armiq deren e keni qel sa fitova kunder dove tash po vin edhe do tjere
po jetoj mas miri po jam gati per ma tkeqen
qona nkom edhe nese tjere ma ngjesin vlecken
do mthojn e ke zonin e holle e do mthojn jam i dopt
do jon hejtera do nuk kan lidhje kurr me hip hop
kritikat e juja besom spo tingllojn zer
hejtera tkarit sprovoni ma shum heren tjeter
se tash duna me ec dhipi nkrevet o tum prit
e mas aty dostat pom thirin mu me chillit
kena champagne,spliffa,femna cdo nat
vec me ju kallzu se per juve raki sum han
koha po ecen e une skam mo kohe

Lej let folin per mu, tjeter skan ca mem bo
Lej let folin
Lej let folin
Mase nuk kan tjeter ca mem bo
sot folin keq e masnej zhduken me kohe
un po jetoj jeten teme ata po mirren me mu
po mirren ME MUUU
po mirren ME MUUU


Ky tekst u dërgua nga Edmond Abdiu
Më Shumë Këngë Nga Majk:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë