A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dr.Mic - Niggas In Paris  (Feat. Onat)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2015

2015-06-07T10:10:11

Featuring

Onat


Onati edhe Majki a.k.a
Dwayne Wade edhe Lebron James
dueti ma i mire edhe ska tjer
bire cilin dush jena gati
per ko po menon qe pom han raki
e nxerri edhe pshurri midis parkit
dy veta n rrug jan tveshun gjon
njoni prej tyne gishtin e mesit e qon
per krejt,juve qe me neve keni hate
wait , do you want peace now ?
jom i eger teper i etur per sukses
smunesh me gjet edhe njo tjeter n rrep
thjesht une jom mjeshter en ket n rrep
ju jeni genjeshter ose weak
tinglloj si orkester en vesh matter fact
merre vesh jom MOZZART en kit art psikopat
vrases serik kamikaz
krejt qa mvyn o ni leter e ni laps
nrepera pshtyj kelbaz
jom me hapa perpara si me majt komen en gaz
o my God ... Dr.Mic edhe Onat
o my God ... Dr.Mic edhe Oonat

Ball so hard mothafuckas want to fine me
(That shit cray, that shit cray, that shit cray)

Neve na she bashk se rrethi o i flliqt
TDS jon 2 , 2 mesin gjith
Kthena prap flejm , se repi na ka hije
se reperat na pengojn si kraht e ni mize
shko the mos ta nin , po bossi na jem
njejt si Cabana me Castellanon
mos boni hejt me neve se edhe qata qa i keni
vin krejt ngrehen zhag
Kur gjujm prap vim bashk e bojm gjak
Ni vikend n'zo po ju qojna nalt
Jepi muzik deri n'asht si gjeth
asnjoni sun e bon qa bojna na
kush u prek vim si Robini me Vebenin
Holocausti si Mussolini me Hitlerin
hajdeni kapeni temin lageni butz pak
shqip pop jena sikur zezak we be gettin' 2Pac


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019