Më mbaj mend (për 1 muaj)


Majk - Sytë Mu Kanë Qorru

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sytë Mu Kanë Qorru".
3. Video është e këngës "Sytë Mu Kanë Qorru", por nuk këndohet nga Majk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Majk - Sytë Mu Kanë Qorru  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  77

Muzika & Teksti:

Majk

Video Produksioni:

Entermedia

Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

29/02/2020

2020-02-29T16:00:11+00:00

[REF.:]
Asnjë lamtumirë mes meje e teje
Erdhe si diçka e mirë
Ike si diçka e keqe
Sytë mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Sytë mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa

Do po m'thojnë je bo e bukur
Do po m'thojnë je bo e hollë
Do po m'thojnë po shkon n'fitness
E do po m'thojnë që po merr drogë
Do po m'thojne që m'ke harru
Do po m'thojne që je ka vun
Fjalet per neve nuk u shun
edhe pse vjet kalun
Do po m'thojnë që ke bo frajer
Do po m'thojnë që je e lumtur
Do po m'thojnë që t'ka hup topi
N'jetë ke mbet e humbun
Do po m'thojnë ashtu
Do po m'thojnë kshtu
Do po m'thojnë kshtu
Do po m'thojnë ashtu

Me t'thonë t'drejtën
edhe pa ty s'e kom t'vështirë
Veq kanihere m'vjen n'men a je mirë
Fjalët gjithka po nihen
Qyteti i vogël amo s'shihem

[REF.:]
Asnjë lamtumirë mes meje e teje
Erdhe si dicka e mirë
Ike si diçka e keqe
Sytë mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Sytë mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa

E menja m'shkon najher te ti
Unë rrugëve kur eci
A thu naj dit kena mu taku n'mes qytetit
Kena mu bo qe se njohim na t'dy njoni-tjetrin
Deri dje bashkë, sot jena armiq na mes veti
Po për hir t'dashnisë që e kom ndje
Pe boj ket kange masi s'po muna me tu shpreh
Sa shumë dhimbje, vujtje edhe drama
S'na la rehat edhe mbasi që u ndam na

Me t'thonë t'drejtën
edhe pa ty s'e kom t'vështirë
Veq kanihere m'vjen n'men a je mirë
Fjalët gjithka po nihen
Qyteti i vogël amo s'shihem

[REF.:]
Asnjë lamtumirë mes meje e teje
Erdhe si dicka e mirë
Ike si diçka e keqe
Sytë mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Sytë mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa
Mu kanë qorru me t'pa


Ky tekst u dërgua nga HaroldKartolina (10)

24
15
36
26
30
39
39
38
44
66

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Majk:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet