Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dr-ns - Nuk Bohet Monoton  (Feat. Lyric Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lyric Master

09/01/2010

2010-01-09T08:49:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Bohet Monoton" kënduar nga Dr-ns.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr-ns i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Dr-Ns:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet