Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dre-To1 - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dre-To1:
PO Du Me shku skam rrug tjeter
fjal qe i pata ti lash ne leter
bohet mir per mu e per ty
edhe nese sjam un me ty
Per krejt gabimet tua me trup ki mi la
qe dikan e ki la ne zemer e ki vra
a nashta neser qka ndryshon
fati ik edhe nese sdon
pse o kshtu jeta
femen qe e Du pa ato mbeta
un pa ty e ti pa mu e prishen
dashnini sa mir patem kalu

Ref. x2:
Ti tjetrin e dashuron
si une askush ste don
sen din zemra qysh pom bon
ky djali ty te don
pa ty smuj me jetu
qe tkallzoj une qysh po Tdu
Edhe zemra ty tkallzon
ky djali qysh te don
jo pa ty kshtu nuk bon

TE DUANuk kemi video për këtë këngë.


Dre-To1
Publikimi: 13/05/2011


Dre-To1 - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Dre-To1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dre-To1:


Komente 0