Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Dreams - Genjeshtarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Ty sa shumë te kam besuar
një vajzë si ty...
sa shum kam dashuruar
po ti, një genjeshtare je
sepse djemtë .. pas vetes ti i ke

Ne dashuri ajo mua me genjeu
dhe nuk e di nëse ne tëndin shpirt
...diçka ndjeve

Vërtetë me cmende mua
si e bërë se di
mesove dobesite e mia
dhe un rashe ne dashuri

PoPo , me mir te vdes se sa te vuaj
dashuria më ka mallkuar
po pse me bën te vuaj
përse s`me le të qete
te paktën ti më thuaj
qe me do me te vërtetë!

Kendoj,
dhimbjen dua ta harroj
por se kuptoj
një ditë unë prap do dashuroj
një vajzë qe do të këtë tjetër emër
dhe tjetër vend brenda ne zemër

Me këtë këngë unë sot dua te tregoj
se dashurinë e pare kurrë s`do ta harroj
ti e te gjithë e unë mesova
dashuri pa dhimbje s`ka
por veç me ty shpresova
se s`do ishin te mëdha!

Refreni

Oooo ty,
Sa shumë te kam besuar një vajzë si ty
Sa shumë kam dashuruar , por ti
Një genjeshtare je sepse djemtë (oooo)
...pas vetes i ke!

Lot,
Lotojne ato dy sy me kot
Të dashuroj veç ty , por ti
Një genjeshtare je sepse djemte (oooo)
...Pas vetes ti i ke!Publikimi: 01/11/2000
Festivali: Kënga Magjike 2000


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:


Komente 1


The Dreams - Genjeshtarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtarja".
3. Video është e këngës "Genjeshtarja", por nuk këndohet nga The Dreams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.