Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Dreams - Kjo Eshte Ndjenja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

dhe nderkoh qe neser lind nje dit e re
dhe une ter naten kujtoj gjithcka qe bejm ne,dhe si mund te harroj ate dashuri,
qe dhe ti, me dhe ti
te kerkoj ne jet sa shum qe te kerkoj,
vall mua kjo vuajtje kur do t'me mbaroj,
se ti jeton thell brenda zemres time,
dhe kjo esht jeta ime,jeta ime...Publikimi: 01/12/1999


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:


Komente 0


The Dreams - Kjo Eshte Ndjenja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Eshte Ndjenja Ime".
3. Video është e këngës "Kjo Eshte Ndjenja Ime", por nuk këndohet nga The Dreams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.