Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Dreams & Migena Gjata - Lule Te Bukura Ka Tirona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

lule te bukra ka pas tirona(x3)
mos me rri i deshperum
lule te bukra ka pas tirona

lule te bukra ka tirona
na i mbush rruget plot me ere(x2)
moj esmere moj ku tka lala
thuja kenges dhe nji here(x2)

mos me rri i deshperum
oo jam i joti prap te du
mos me rri i deshperum
jam e jotja prap te du

trendafil moj te vjen era
ti na mbush me dashuri(x2)
une ty mor te pelqeva
dit e nat mendoj per ty(x2)

mos me rri i deshperum
oo jam i joti prap te du
mos me rri i deshperum
jam e jotja prap te duPublikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Genti Lako


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:


Komente 0


The Dreams & Migena Gjata - Lule Te Bukura Ka Tirona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Te Bukura Ka Tirona".
3. Video është e këngës "Lule Te Bukura Ka Tirona", por nuk këndohet nga The Dreams & Migena Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.