Drejtime Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Drejtime Tahiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 27 Qershor 2018, Drejtime Tahiri publikon videoklipin "A Je Mbushur Mend". Më datë 12 Nëntor 2019, Drejtime Tahiri publikon videoklipin "S'ja Vlen Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sidoela

Blerta Jupaj

Merita Kyqyku

Pranvera Bytyqi

Rexhije Fazliju

Merita Latifi

Miranda Kondakçi

Dorina

Jela

Jona


Tags: Drejtime Tahiri

Krijo Një Kartolinë