Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Ti Dhe Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Edhe kjo nate me edhte e gjate
Te pres t'me vish ne perqafim
Ne jemi lote
Qe sthahen kurre
Tregim i bukur me dhimbje shume.

Vetem per ty frymoj ne jete
Netet e erreta ti mi ndriqon
Degjoje zemren rrah per ty
Ajo rrefen per dashurine.

Ref.
Ti dhe une,nje enderr pa fund
Nje diell qe s'perendon,ti dhe une
Ti dhe une,nje shprese e pafund
Nje diell qe s'perendon,ti dhe une.2x
Dren Abazi
Publikimi: 01/12/2012


Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Ti Dhe Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Unë".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Unë", por nuk këndohet nga Dren Abazi & Zig Zag Orchestra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren Abazi:


Komente 0