Dren Llumnica
Dren Llumnica

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dren Llumnica është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2016, Dren Llumnica merr pjesë në Polifonia 2016 me këngën "Eja Babadimer". Më datë 25 Tetor 2017, Dren Llumnica publikon videoklipin "Kenga E Xhafarit". Muzika e këngës u punua nga Naim Krasniqi, teksti u shkrua nga Naim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0