A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dren Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Dren Mehmeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Shtator 2018, Dren publikon videoklipin "Mommy", në bashkëpunim me EMI....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Flow

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

I Panjohuri

Diti-G


Tags: Dren Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019