Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi Lind Engjëllin Ynva

Nuk ka akoma asnjë votë

[31-07-2015]
Për Drenusha Latifin, data 30 korrik 2015 do të lë gjurmë për tërë jetën. Sot ajo ka lindur fëmijën e saj të parë.

Latifi është bërë nënë e një vajze të cilën e ka quajtur Ynva.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Drenusha përmes llogarisë së saj në Instagram, ku ka shkruar: “Disa njerëz ëndërrojnë për engjëjt. Unë ëndërrova për një dhe e mbaj në krah. Një mrekulli brenda një vajzë të vogël. Mirëserdhe në këtë botë e vogël Ynva”.

Ynva është fëmija i parë në çiftin Drenusha dhe Atilla.
 (Prive.Al)Komente 0