Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - S'te Kam Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti o Loqka jem mos u merzit erdhen dite e tua
Qe i ke frike
Jo ska gje...
Ti loqk mos u merzit
Ti nuk je i fundit nuk je as i pari
Ktu nuk mbaron jeta
Ktu nuk shuhet zjarri
Jo ska gje...
Per mu jeta vazhdon
Bukuria ime vazhdon te te ngacmoj
Por mos u merzit
Se tash fillojne dite e zeza

Ref: 2X

Ti mos prit qe une te kthehem
E di mire prapa do te zhgenjehem
Dhe kur dukesh me maje
S'te kam faj qe sdin me dasht


Ti mu mos ma ndrit se mua nuk ma ndien
Qe te shoh te vuash jom mu me pelqen
Jo ska gje...
Per ty me nuk ma ndien
Ti nuk je i fundit nuk je as i pari
Ktu nuk mbaron jeta
Ktu nuk shuhet zjarri
Jo ska gje...
Per mu jeta vazhdon
Bukuria ime vazhdon te te ngacmoj
Por mos u mer zit
Se tash fillojne dite e zeza

Ref: 4X

Ti mos prit qe une te kthehem
E di mire prapa do te zhgenjehem
Dhe kur dukesh me maje
S'te kam faj qe sdin me dasht


Ky tekst u dërgua nga  nitaDrenusha Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Drenusha Latifi - S'te Kam Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Kam Faj".
3. Video është e këngës "S'te Kam Faj", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0